Ucuz Fiyatları ile İstanbul Antika Halı Koltuk Yıkama
Menü

0 212 691 08 340538 841 54 28

page-banner

HİZMET DETAY

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmetleri

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri İçin Neden İstanbul Antika Halı Yıkama’yı Tercih Etmelisiniz?

El dokuma halıları ve makine halılarınızda gizlenerek insan sağlığına tehdit unsuru oluşturan mikroorganizmaları düşündüğünüzde, halı yıkama desteği konusunda profesyonel bir halı yıkama hizmeti için İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama firmaları arasında bizi tercih etmenizin sağlığınız açısından iyi bir tercih olduğunu göreceksiniz. Gündelik yaşamınızda kullanmış olduğunuz halılarınızdaki toz akarları, canlı olmayan mikropları, evinizden dışarı atmak hiçte öyle kolay değil.

Evinizdeki halı yıkama makineleri ile vakumlama yaparak, birçok gündelik işi halledebilirsiniz, fakat halı üreticileri de dâhil olmak üzere sağlık alanındaki uzmanlar, sağlıklı bir evde yaşayabilmek için her 6 ayda bir profesyonel ve derinlemesine halı yıkama işlemi yapılmasını tavsiye eder. Evinizde bulunan buharlı ya da vakumlu halı yıkama makinesi ile temizleme işlemi yaptığınızda, bu işlem halılarınızı nemlendireceği için, halılarınızın diplerinde küf oluşma ihtimali de dahil olmak üzere bir takım problemleri de beraberinde getirir. İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet verdiğimiz yıkama fabrikamızdaki uzmanlarımıza göre, halı yıkama işlemi yapıldıktan sonra 24-48 saat içinde kurumaya başlar ve bu kuruma işlemi eğer ev ortamında yapıldı ise kuruma yüzde yüz gerçekleşemez. İstanbul Antika Halı Yıkama Fabrikası olarak; halı yıkama ve kurutma teknolojilerini yakından takip ederek, 2017 yılının en iyi profesyonel halı yıkama hizmetlerini sunarak, halılarınızın derinlemesine temizlenmesi ve kısa sürede kurumasını sağlayan en gelişmiş ekipmanlara sahiptir.

Siz de, halılarınıza uygulanan derinlemesine yıkama ile önce sağlığınızı, en ucuz halı yıkama fiyatları ile de bütçenizi düşünen bir halı yıkama firmasına ihtiyaç duyarsanız, müşteri hizmetleri yetkililerimiz 24 saat sizden gelecek çağrıları beklemektedir. Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan battaniye yıkama ve tül perde yıkama ile alakalı uzmanlarımızın adresinize gelerek halınızın yıkaması ile ilgili size fiyat bilgisi verebilmesi için bizi 7/24 çağrı merkezimizden arayabilirsiniz.

İşte telefon numaramız;

0 212 691 08 34

0 506 130 20 83


ETİKETLER: Halı yıkama , istanbul halı yıkama fabrikası , halı yıkama avrupa yakası , halı yıkama istanbul avrupa yakası , istanbul halı yıkama fiyatları , halı yıkama şişli , halı yıkama bahçelievler , halı yıkama beşiktaş , halı yıkama beylikdüzü ,