İstanbul Antika Halı Yıkama Bahçelievler Beşiktaş Sarıyer Şişli Kemerburgaz Mecidiyeköy Kağıthane
Menü

0 212 691 08 340 536 812 07 43

page-banner

HABER DETAY

Bebek Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Tarih: 26 - Ağustos - 2017

Bahçelievler Halı Yıkama firmamız; halı yıkama sektöründe 25 yılı aşkın süredir Bahçelievler’de halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama ve yorgan yıkama ile birlikte sunduğu tül perde yıkama hizmetleri ile Bahçelievlerli ev hanımlarının yaşamını kolaylaştırıyor. Bahçelievler halı yıkama fabrikaları arasında uzman halı yıkama personellerimizle kalitede açık ara farkla halılarınızı temizleyerek hanımların iş yükünü minimuma indirdiğimiz tesisimizde; siz değerli müşterilerimize hijyen ve konforu bir arada sunuyoruz. Dünyadaki yeni nesil halı yıkama makinaları teknolojilerini yakından takip ederek, halı yıkama sektöründe Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında ilk sıramızı ömür boyu korumak istiyoruz. Toplam 2000 metre kare kapalı, 700 metre kare de kurutma odalarımız ile halınızı kapınızdan alırken taahhüd ettiğimiz tarih ve saatten önce teslim ederek, Bahçelievlerli hanımlara tatlı bir şaşkınlık yaşatmaktayız.

Halıma bir şey olursa?

Meraklanmayın; olmaz! ücretsiz servis eksperlerimizin kapınızdan alıp, kısa bir yolculuğun ardından yıkama tesisimize getirdiği halılarınız; ‘artık bizim konuğumuzdur’. Fabrikamıza girişi yapılıp yıkama uzmanlarımızın ön kontrolünün ardından son sistem yıkama makinelerimizde yıkanıp, küçük ama etkili devirlerde kurutulan halınız size gönderilmeden önce son olarak parfümleme işlemine tabi tutulur ve sıcak yuvalarınıza güzellik katmaya kaldığı yerden devam etmesi için zaman kaybetmeden kapınıza teslim edilir.

Memnun kalmazsam?

Kesinlikle kalacaksınız; garanti ediyoruz!.. Kapınıza teslim ettiğimiz gerek makina halılarınız gerek antika halınızın yıkaması İstanbul Antika Halı Yıkama Fabrikası garantisindedir. Politikamız ‘mutlu müşteri’lerdir. Yani yaptığımız iş, kalitemizin güvencesi altındadır. Sebep belirtmeksizin yaptığımız yıkamadan memnun kalmamanız durumunda halınız yeniden yıkanır ve size teslim edilir.

Kapıda başka, teslimatta başka fiyat çıkarsa?

Çıkmaz! Çünkü; hizmetlerimiz Bahçelievler halı yıkama fiyatları arasında İstanbul Avrupa Yakası en ucuz halı yıkama fiyatları ile sunulmaktadır. 0 212 691 08 34 / 0 536 812 07 43 numaralarından müşteri hizmetlerimizi aramanızın ardından adresinize yönlendirilen ekperlerimiz halınızı teslim almak üzere ikametgahınıza gelir, halınızın cinsine göre belirlediği fiyatı size bildirir. Onay vermenizin ardından el dokuma halısı, makine veya antika halılarınız ‘artık bizim konuğumuzdur.'

Bahçelievler'de hangi bölgelere servisiniz var?

Bahçelievler'de tüm mahalle ve bölgelere Bahçelievler En İyi Halı Yıkama firması olarak ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Bahçelievlerli değerli ev hanımlarına ve kurumlara servis verdiğimiz bölgeler şu şekildedir: Bahçelievler Yayla Halı Yıkama, Bahçelievler Soğanlı Halı Yıkama, Şirinevler Halı Yıkama, Bahçelievler Kocasinan Halı Yıkama ve Yenibosna Halı Yıkama, kotluk yıkama, tül perde yıkama ve battaniye yorgan yıkama hizmetlerinde İstanbul Antika Halı Yıkama Fabrikası olarak antik halı yıkama, el dokuma halısı yıkama ve makine halısı yıkamada 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.


ETİKETLER: Bahçelievler halı yıkama fiyatları , İstanbul Avrupa Yakası en ucuz halı yıkama fiyatları , el dokuma halısı , antika halılar , antika halı yıkama , İstanbul Antika Halı Yıkama , Bahçelievler halı yıkama fabrikaları , Bahçelievler halı yıkama firmaları , Bahçelievler halı yıkama koltuk yıkama , Bahçelievler halı yıkama , Bahçelievler koltuk yıkama , Bahçelievler yorgan yıkama , Bahçelievler tül perde yıkama , yenibosna halı yıkama , bahçelievler kocasinan halı yıkama , bahçelievler en iyi halı yıkama , soğanlı halı yıkama ,